Kosmetický salon Plzeň

Kosmetický salon >>> Naše služby >>> Tělové zábaly

Tělové zábaly

Také se občas cítíte vyčerpaní z každodenních starostí a z uspěchané doby? Máte pocit, že nic nezvládáte a chybí Vám síly?
Začněte myslet na sebe!
Přijďte do kosmetického salonu Blonda zapomenout na starosti a nechte se hýčkat při proceduře tělových zábalů.

Před každým tělovým zábalem se provede tělový peeling, jehož úkolem je odstranění staré pokožky. Po peelingu je pokožka hedvábná, hladká, dobře prokrvená a připravená k přijímání vyživujících složek zábalu.

Peelingová sůl

Při nanášení na vhkou pokožku Vás obdaří svěžestí a silou vůně pomerančového oleje. Jemná zrnitost soli zaručuje příjemnou masáž a odstranění staré pokožky. Vaše pokožka bude hedvábná, hladká a dobře prokrvená. Podporuje látkovou výměnu.

Skořicový zábal

Silně prokrvuje a zahřívá. Tím se zlepšuje látková výměna, detoxikace, odvod přebytečné vody a odbourávání podkožního tuku. Celkově zlepšuje vzhled kůže postižené celulitidou. Vypíná a omlazuje pokožku.

Skořicový zábal výrazně přispívá lepší trermoregulaci těla, navíc vůně skořice sklidňuje a uvolňuje mysl.

Kontraindikace: Alergie na skořici, vysoký krevní tlak, křečové žíly, otevřená poranění kůže, infekce, horečky, epilepsie. Není vhodný před spaním a pro těhotné.

Účinky skořicového zábalu: Zlepšuje látkovou výměnu a spaluje podkožní tuk. Pomáhá k odstranění celulitidy, je svělý i jako její prevence, podporuje detoxikaci organismu, krevní oběh, funkce lymfatického systému, vypíná pokožku, zeštíhluje a modeluje postavu.

Bahenní zábal

Minerální bahno z Mrtvého moře je unikátní přírodní produkt. Využívá se pro zkrášlení a omlazení pokožky a kožní lékaři jej doporučují pro mnoho kožních potíží. Mořské bahno je určeno jak pro částečné zábaly, tak také pro zábaly celého těla. Díky svým absorbujícím vlasnostem vyhladí strukturu pokožky. Účinně působí proti otokům. Je to stoprocentně přírodní produkt a je jedinečný díky silné koncentraci soli a minerálních látek. Obsah minerálních látek a stopových prvků podporuje organismus ve vylučovacím procesu. Aktivuje se prokrvení a regenerační síly organismu. Bahno má velmi příznivé účinky na krásu a mládí. Po staletí jsou známé zkrášlující a léčebné účinky, dodává pokožce nezbytnou výživu, odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyrovná pH kůže. Pokožku výrazně zjemňuje. Pomáhá ostraňovat pigementové skvrny, zpevňuje a omlazuje. Bahenní zábaly mají také pozitivní účinky při terapii pohybového aparátu. Snižují bolest kloubů a svalů. Uvolňují a posilují celý organismus. Působí proti celulitidě, podporují krevní oběh, blahodárně působí proti lupénce a mají detoxikační schopnost. Dále také rozproudí lymfatický systém, zlepšují krevní oběh, urychlují regenerační proces v buňkách a urychlují spalování buněk v pokožní tukové vrstvě. Již po první aplikaci je viditelný efekt zjemnění a vyhlazení pokožky. Po zábalu se budete cítit velmi příjemně, opočatě s přívalem vitality a energie.


MTA