Kosmetický salon Plzeň

Kosmetický salon >>> Reference

Reference

Vážení zákazníci, pokud jste byli s našimi službami spokojeni, nebo máte nějaké připomínky – prosím napište nám na e-mail – kosmeticky-salon@blonda.cz. V každém případě budeme rádi za příspěvek.

Děkuji.

Marie Krejčí


Zprávu poslal: Martina Vintrová e-mail: martina.vintrova@gmail.com

V kosmetickém salonu jsem byla ve svých 46 letech poprvé, a to spíše ze zvědavosti. Myslela jsem si, že péče kosmetičky je něco jako hezký, ale ne nutný nadstandard. Poté, co jsem zažila péči v salonu Blonda, musela jsem změnit názor: jasně jsem cítila, jak to mé pleti udělalo dobře a jak se cítím lépe. A cítila jsem se lépe i na duši, protože i další služby jako manikúra a barvení řas vylepšily můj vzhled - a to každou ženu povzbudí, příjemný byl i samotný pobyt v hezkém salonu. Milá a usměvavá paní Maruška mi vždy ochotně a profesionálně vysvětlila, co bude dělat a proč, odpovídala na mé otázky, příjemně si se mnou povídala nebo příjemně mlčela, když mi nebylo do řeči. Byl to odpočinek pro duši i pro tělo a ráda budu k paní Marušce posílat své kamarádky.

Martina Vintrová


Zprávu poslal: Lucie Dominiková e-mail: dominikova@gmail.com

Paní Krejčí má zlaté ruce a hlavně vždy dobrou náladu. Je velice příjemná a milá. Je radost k ní chodit na kosmetiku. A teď, když se přestěhovala do krásných prostor v podkroví, je to radost ještě o trochu větší :-)

Lucie Dominiková


Zprávu poslal: Dagmar Maierová e-mail: dagmarmaierova@hotmail.com

Tento kosmetický salon mohu všem doporučit, příjemná a milá paní Marie Zemanova má zlaté ruce.

Dagmar Maierová - Zruč - Senec


Zprávu poslal: Petra Baláková e-mail: p.bejvlova@seznam.cz

U paní Zemanové jsem byla na kosmetickém ošetření a líčila mě také na svatbu, se všemi službami jsem byla maximálně spokojena a určitě bude její salón dále využívat. Skutečně mohu její služby jen doporučit!

Petra Baláková


Zprávu poslal: Pavla Menzová e-mail: pavla.menzova@seznam.cz

Dobrý den, ráda bych všem doporučila kosmetický salon BLONDA. Milá paní kosmetička je velmi šikovná, její masáž je velmi uklidňující a příjemná. Celé ošetření je velmi odborné, jsem maximálně spokojena. K paní kosmetičce chodím již delší dobu a v jejím novém salonu se mi moc líbí, je tam příjemné prostředí. Mohu jen doporučit !!!

Pavla Menzová, stálá zákaznice


Zprávu poslal: Marie Dráždilová

Paní Krejčí mě líčila na svatbu, přijela až ke mně domů, nalíčila dle mých představ cca za hodinu a to bez předchozí zkoušky. Líčení hezky vypadalo i na fotkách, nosím brýle, takže muselo být výraznější, přesto i při pohledu zblízka vypadalo přirozeně. Navíc vydrželo celý den bez nutnosti jakýchkoliv úprav. Byla jsem velmi spokojená s profesionálním a zároveň příjemným přístupem paní Zemanové a můj svatební den jsem mohla prožít bez obav z toho, že se budu muset nalíčit sama a líčení mi nevydrží. Když mě pak uviděl budoucí manžel v celé kráse, na jeho pohled plný uchváceného obdivu se dá jen stěží zapomenout. Půvabné nalíčení tomu podle mě dodalo ten správný šmrnc.

M. Dráždilová


Zprávu poslal: Zdenka Matasova e-mail: MatasovaZdenka@seznam.cz

Dobrý den, ráda bych všem doporučila kosmetický salon BLONDA. Poprvé jsme využila jeho služby, a byla jsem moc spokojena. Sympatická paní kosmetička a prostředí salonu zpříjemnily vybrané procedury. Překvapila mě celková úroveň kosmetického ošetření. Cítila jsem se skvěle, na pleti bylo znát zlepšení. Mohu jen doporučit !!!

Matasová


Zprávu poslal: Lucie Švejdová e-mail: svejdova.lucie@gmail.com

S paní kosmetičkou se znám již delší dobu a vždy, když potřebuji nalíčit, vyhledám její služby. Příjemně mě totiž překvapil styl jejího líčení, který vždy splnil mé náročné požadavky, ať už k plesové příležitosti, či mé vlastní svatbě. Vřele jsem tedy uvítala její rozhodnutí založit si svůj salón, který rozhodně doporučuji navštívit všem, které potřebují nejen nalíčit, ale chtějí si například odpočinout při relaxační masáži obličeje anebo využít mnoho dalších kosmetických dovedností. Prostředí tam je velice příjemné, stejně jako paní kosmetička, která vás jistě překvapí svými schopnostmi.

Ing. Švejdová


Zprávu poslal: Petra Nožičková e-mail: petulka.nozickova@seznam.cz

Navštívila jsem tento kosmetický salon a se všemi službami jsem byla maximálně spokojená. Při ošetření jsem si báječně odpočinula a každý okamžik jsem měla pocit, že je o mě výborně postaráno. Všechna ošetření, která jsem absolvovala (kompletní kosmetické ošetření a pedikůra), byla provedena s maximální péčí a profesionalitou. Služeb tohoto salonu budu určitě využívat i nadále a mohu Vám ho všem jen doporučit.

Petra Nožičková, stálý zákazníkMTA